Проект постанови Кабінету Міністрів України
“Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію”

 

Міністерством охорони здоров'я поновлено роботу щодо приведення у відповідність до вимог європейського законодавства нормативно-правової бази на косметику та оприлюднено на офіційному сайті Проект постанови КМУ «Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію.

Проектом постанови передбачено:
- затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію, максимально гармонізованого з відповідними нормами Регламенту (ЄС) №1223/2009 з урахуванням вимоги Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності».
- набрання чинності цієї Постанови через 12 місяців з дня її опублікування, крім пунктів 22 та 23, 32 - 37, 48 - 54 Технічного регламенту на косметичну продукцію, які набирають чинності через 24 місяці з дня опублікування цієї постанови.
- надання на ринку косметичної продукції, яка була введена в обіг до дня набрання чинності цією постановою, протягом строку придатності, але не пізніше 01 червня 2019 року.

Переглянути:
 - Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію»
 - Проект Технічного регламенту
 - План заходів щодо впровадження Технічного регламенту

Прийняття акта сприятиме усуненню юридичних, адміністративних та технічних бар’єрів у торгівлі, підвищенню рівня захисту здоров'я людини, оскільки дозволить створити передумови забезпечення доступу споживачів до якісної та безпечної косметичної продукції.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються до 14.07.2017 р. у письмовому та/або електронному вигляді.