Науково-технічний комітет
Асоціації “Парфумерія та Косметика України”

 

Науково-технічний комітет Асоціації «Парфумерія та Косметика України» створений рішенням Загальних зборів Учасників Асоціації.

 

До повноважень науково-технічного комітету належить:

 1. Колективний розгляд питань щодо стандартизації, сертифікації, ефективності, безпечності та підтвердження відповідності в сфері косметичної продукції.
 2. Забезпечення членів АПКУ аналітичною інформацією щодо державної політики  у сфері стандартизації, безпечності та підтвердження відповідності косметичної продукції.
 3. Обговорення та роз’яснення вимог європейського законодавства на косметику, в тому числі Регламенту 1223/2009 на косметику.
 4. Обґрунтування та обговорення спільно з технічним комітетом стандартизації ТК 171 «Продукція парфумерно-косметичної промисловості» програми робіт зі стандартизації.
 5. Визначення перспективних та пріоритетних напрямків науково-технічної діяльності у сфері стандартизації.
 6. Розгляд європейських та міжнародних стандартів на методи аналізу, що відносяться до косметичної продукції.
 7. Здійснення науково-технічної оцінки проектів нормативних документів.
 8. Внесення у встановленому порядку пропозицій щодо скасування нормативних документів, в тому числі стандартів, що втратили актуальність.
 9. Розробляння документів (Керівництв, Рекомендацій), що стосуються питань забезпечення безпечності та підтвердження ефективності косметичної продукції.
 10. Колективний розгляд документів і публікацій Наукового комітету з безпеки споживачів (SCCS) Європейської Комісії.
 11. Надання рекомендацій виконавчій дирекції АПКУ щодо тематики проведення конференцій, нарад, семінарів з актуальних питань діяльності в сфері косметичної продукції, а також конкурсів.
 12. Висунення  претендентів  на  нагородження відзнаками АПКУ “Висока якість”.
 13. Інформувати громадськість про кращі зразки ефективної і безпечної косметики.
 14. Організація та проведення заходів щодо підвищення кваліфікації персоналу учасників АПКУ з питань стандартизації та технічного регулювання.