Введення Технічного Регламенту щодо безпеки косметичної продукції на території України

Асоціація «Парфумерія та Косметика України» проводить дводенну конференцію на тему  “Актуальний стан парфумерно-косметичного ринку України”. 

24 квітня семінар на тему “Введення Технічного регламенту щодо безпечності косметичної продукції”
25 квітня круглий стіл на тему “Належна виробнича практика (GMP) в Україні"

Дата проведення:     24-25 квітня 2013 року
Місце проведення:   Національна Академія Наук України (вул. Володимирська 55, м. Київ)
Термін проведення: 8 годин
Початок семінару:    10:00
Крайній термін
подачі заяви:              17.04.13

На семінар запрошуються:  виробники, імпортери, дистриб’ютори, постачальники сировини та комплектуючих, консультанти косметичних компаній, торгівельні та навчальні заклади, сертифікаційні центри.
Цільова аудиторія:  керівники підприємств, фахівці з розробки техничної документації, технологи, спеціалісти з контролю якості, фахівці ЗЕД, спеціалісти із сертифікації, керівники відділів закупівель торгівельних закладів. 

Доповідачі:

Філатова В.В. – голова ТК84 "Продукція парфумерно-косметичної промисловості", Голова Правління Асоціації «Парфумерія та Косметика України»;
Шашло Н.В. – голова Науково-технічного комітету, директор з питань технічного регулювання Асоціації «Парфумерія та Косметика України»;
Гамазін Ю.О. – Радник Генерального директора ДП Державний експертний центр МОЗ України;
Янович В.І. – Начальник відділу з питань технічних регламентів Мінекономрозвитку і торгівлі України; Бурковський В.В. - Начальник відділу планування та нагляду за непродовольчими товарами Держспоживінспекції.

За сприянням : Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, Держспоживінспекція

Організаційний внесок за участь в конференції -  1000 грн.* Діють знижки: для другого учасника 700 грн, для третього – 500 грн! 
Зазначені ціни включають в себе каву–брейк, ланч та інформаційні матеріали по темах конференції

 
* АПКУ є неприбутковою організацією. Вартість відвідування конференції розрахована на беззбитковій основі.  Участь Учасників  АПКУ  субсидується із загального бюджету Асоціації.
Організатори залишають  за собою  право внесення змін у програму  конференції


План семінаруЗавантажитиПереглянути

Повернутися до розділу