Основні вимоги та план заходів із застосування «Технічного Регламенту щодо безпеки  косметичної продукції»

Асоціація «Парфумерія та Косметика України»  продовжує  знайомити виробників, імпортерів та дистриб’юторів косметичної продукції (парфумерії та мила) з вимогами «Технічного Регламенту щодо безпечності косметичної продукції», який розробляється у відповідності із  Загальнодержавною програмою адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу та у відповідності із  Законом України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" з метою усунення бар'єрів для вільного переміщення косметичної продукції, всебічної гармонізації правил на ринку, забезпечуючи при цьому високий рівень захисту здоров'я людини.

З урахуванням отриманих зауваг, Асоціація  спільно з Міністерством охорони здоров’я розробила остаточну узгоджену третю редакцію проекту «Технічного Регламенту щодо безпечності  косметичної продукції», який передбачає запровадження європейського підходу до здійснення контролю та нагляду за вже виготовленою продукцією, тобто перенесення контролю за продукцією зі стадії виробництва, на стадію введення її в обіг на ринку, що дає змогу суттєво зменшити втручання державних органів у діяльність суб'єктів господарювання. Головна вимога Технічного Регламенту полягає в тому, що косметична  продукція, що введена в обіг, повинна бути безпечною для здоров'я людини при використанні в нормальних або достатньо передбачуваних умовах за призначенням. Відповідальність за дотримання цієї вимоги покладається на виробника, імпортера та розповсюджувача (дистриб’ютора).

І тим самим Регламент ставить у рівні умови виробників, імпортерів та дистриб'юторів!

Ознайомитись за текстом Регламенту можна у розділі Технічний регламент: Перейти до розділу

У відповідь на численні запитання, побажання та коментарі, що надійшли від вітчизняних суб’єктів господарювання та для висвітлення покрокового механізму застосування  Технічного Регламенту, Асоціація “Парфумерія та Косметика України” ініціює проведення конференції на тему "Основні вимоги та план заходів із застосування «Технічного Регламенту щодо безпеки  косметичної продукції».

Дата проведення:    5 грудня 2012 року
Місце проведення:   Національна Академія Наук України (вул. Володимирська 55, м. Київ)
Термін проведення: 8 годин
Початок семінару:    10:00
Крайній термін
подачі заяви:             28.11.12

На конференцію запрошуються: виробники, імпортери, дистриб’ютори, національні представництва, постачальники сировини, консультанти косметичних компаній, торгівельні та навчальні заклади.

Цільова аудиторія: керівники підприємств, фахівці з розробки техничної документації, спеціалісти з контролю якості, фахівці ЗЕД, керівники відділів закупівель торгівельних закладів.

В ході конференції учасники матимуть можливість обмінятися досвідом, висловити свої коментарі та запитання, сформувати чітке уявлення щодо вимог Регламенту, шляхів та методів його застосування. Відповідно до плану, на конференції виділяється час для відповідей на запитання, які найчастіше турбують представників компаній.  Для кращої організації цієї частини, пропонуємо Вам сформувати та висловити свої запитання на ФОРУМІ: Перейти до розділу

АПКУ прийме їх до уваги, та обов’язково приділить час для обоговорення безпосередньо на конференції. А також залучить до розгляду даних питань спеціалістів з відповідних уповноважених органів.

З будь-яких питань реєстрації та організації конференції звертайтеся до Асоціації “Парфумерія та Косметика України” за телефоном (044) 5808008 або надсилайте їх на електронну адресу apcu@apcu.ua

Лист запрошенняЗавантажитиПереглянути

План конференціїЗавантажитиПереглянути

Повернутися до розділу