Введення Технічного Регламенту щодо безпеки косметичної продукції на території України

Відповідно до Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, затвердженої Законом України від 18 березня 2004 року № 1629-ІV Науково-технічним комітетом Асоціації «Парфумерія та Косметика України» спільно з Міністерством охорони здоров'я України розроблено нову редакцію Технічного Регламенту щодо безпеки косметичної продукції, який гармонізований з європейським Регламентом 1223/2009 та регламентом Митного Союзу.
На даному етапі проект Технічного Регламенту знаходиться на розгладі в Кабінеті Міністрів України. В найближчий час його буде підписано та введено в дію. Технічний Регламент містить низку нових вимог та правил до виробництва, імпорту, розповсюдження косметичної продукції та ринкового нагляду на території України. Однією з вимог є відповідність виробництва принципам Належної виробничої практики (GMP).   Організації, що функціонують на парфумерно-косметичного ринку України, мають бути обізнані та підготовлені до виконання вимог Регламенту.
Виконуючи покладені на себе цілі та завдання Асоціація «Парфумерія та Косметика України» проводить навчальний  семінар  “Введення Технічного Регламенту щодо безпеки косметичної продукції на території України” з метою ознайомлення підприємств з основним документом щодо виробництва та розповсюдження косметичної продукції на території України.

Дата проведення:     17 жовтня 2012 року
Місце проведення:   Національна Академія Наук України (вул. Володимирська 55, м. Київ)
Термін проведення: 5 годин
Початок семінару:    12:00
Крайній термін
подачі заяви:              12.10.12

На семінар запрошуються: виробники, імпортери, постачальники сировини, консультанти косметичних компаній, торгівельні заклади.
Цільова аудиторія: керівники підприємств, фахівці з розробки техничної документації, спеціалісти з контролю якості, фахівці ЗЕД, керівники відділів закупівель торгівельних закладів. 

Доповідачі:
Філатова В.В. – голова ТК84 "Продукція парфумерно-косметичної промисловості", Голова Правління Асоціації «Парфумерія та Косметика України»;
Шашло Н.В. – голова Науково-технічного комітету, директор з питань технічного регулювання Асоціації «Парфумерія та Косметика України»;
Нестерчук М.М. – Генеральний директор ДП Державний експертний центр МОЗ України;

 

План семінаруЗавантажитиПереглянути

Повернутися до розділу