Захист дипломів студентів спеціальності технології парфумерно-косметичних продуктів Національного університету харчових технологій

В Національному  університеті харчових технологій на кафедрі «Технології жирів та парфумерно-косметичних продуктів» проходив захист дипломних проектів студентів спеціалізації «Технології парфумерно-косметичних продуктів».
Особливо були відмічені роботи  студенток Подмогільної Ірини Леонідівни та Кравець Катерини Андріївни.
 

Подмогільна Ірина захистила диплом на тему: «Обґрунтування та вибір технології засобів для догляду за волоссям та їх виробництво продуктивністю 4т/добу».

Для дипломної роботи було розроблено універсальну схему виробництва  шампунів та кондиціонерів. Також, враховуючі суперечності навколо використання лаурилетилсульфату натрію в якості основної аніонної  поверхнево активної речовини для шампунів, для дипломного проекту створено та використано рецептуру шампуню, що не містить вільних сульфатів та сульфоефірів. Підібрані допоміжні компоненти шампуню дозволяють створити продукцію з оптимальною кремоподібною структурою без використання розчину солі.
В науково-дослідній частині проекту досліджено вплив на шкіру голови розробленої рецептури. Згідно проведених досліджень розроблена рецептура шампуню є дерматологічно беспечною та не чинить шкідливого впливу на стан шкіри голови, порівняно зі звичайними шампунями.

Кравець Катерина захистила диплом на тему: «Проект цеху з виробництва засобів для фарбування волосся продуктивністю 1,5 т/добу».

В проекті було розглянуто технологію виробництва стійких окислювальних фарб та відтінкового шампуню. Експериментально досліджено каталітичну активність аскорбінової кислоти в окислювальних фарбах.
Дослідження показало,що вміст аскорбінової кислоти впливає на швидкість утворення фарбуючої речовини. Встановлено збільшення каталітичної активності процесу фарбування - при використанні аскорбінової кислоти. Отримані результати дають змогу пропонувати використання аскорбінової кислоти з метою зменшення часу фарбування, та підвищення якості фарбування.

 

Повернутися до розділу