X Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії

17-19 жовтня 2017 р., у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б),  пройде Х ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX, в рамках якої буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащенню, модернізації всіх типів лабораторій різних галузей промисловості.

«Виставка — унікальний інтегрований проект, який об'єднує найбільшу спеціалізовану експозицію, що не має аналогів в Україні, і змістовну науково-практичну та ділову програми. Під час роботи виставки LABComplEX відбудуться конференції, семінари, круглі столи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі», — підкреслюють в LMT.

Організатори виставки — Національна академія наук України та компанія LMT.

Тематичні напрямки виставки:  аналітичне обладнання, біотехнології, лабораторна медицина і лабораторні технології.

Серед експонентів — вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

Завдяки відвідуванню Виставки учасники отримають ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Ознайомитись зі списком учасників виставки

Науково-практична програма

Вхід - вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки LABComplEX.

Крім цього,  одночасно відбудеться  Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичного виробництва PHARMATechEXPO

Виставка відбудеться за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київ, вул. Салютна, 2-Б! Контакти організаторів: +380 (44) 206-10-19, 206-10-16, marketing@labcomplex.com.

 

www.labcomplex.com

Повернутися