Мило “ДРУГ” в новій упаковці!

Компанія "Слобожанський миловар" рада запропонувати своїм клієнтам (покупцям) біле господарське мило «ДРУГ» у новій економічній упаковці - екопак, 540 м (4 шт. По 135 г). 

 

 

 

Господарське мило «Друг» створено з високоякісної сировини рослинного походження - пальмової та кокосової олій. Унікальна формула господарського мила «Друг» спеціально розроблена науково-виробничою лабораторією підприємства ТОВ «Слобожанський миловар», вона включає спеціальні добавки спрямованої дії, що забезпечують чотирьом видам мила яскраво виражені властивості: відбілювання, видалення плям, дбайливий вплив на делікатні тканини і шкіру рук, спеціальні властивості для ефективного прання дитячої білизни.

 

 

Біле господарське мило «Друг» відмінно зарекомендувало себе в коробковій упаковці. На ринку України та СНД представлені 4 види лінійки мила «Друг» вагою 135 гр: «Друг»з відбілюючим ефектом, «Друг» для прання дитячої білизни, «Друг» для делікатного прання та чутливої шкіри рук, «Друг» для прання і видалення плям.

 

 

 

Реагуючи на запити споживачів, компанія «Слобожанський миловар» приступила до випуску мила «ДРУГ» в упаковці «екопак».

 

 

 

 

Всі види господарського мила «Друг» мають приємні парфумерні композиції, які надають білизні аромат чистоти та свіжості. Купуючи мило в такій упаковці, ви отримуєте економію коштів і постійний запас мила в будинку.

Повернутися