ORGANIC CONTROL – перший в Україні!

ФНДЦ "Альянс краси" презентує ТМ ORGANIC CONTROL, яка вперше в Україні виробляє ОРГАНІЧНУ продукцію по догляду за будинком, гарантію якості якої здійснює Європейський незалежний Інститут сертифікації Органічної продукції «ICEA» (Італія, Болонья).

 

ФНДЦ «Альянс краси» - єдиний виробник в Україні, який завдяки високому професіоналізму та зусиллям випускає продукцію ТМ ORGANIC CONTROL, що отримала визнання Європейських експертів ICEA Італія у сфері органічної продукції і має сертифікат ORGANIC для миючих засобів.

Завдяки завзятій роботі і високопоставленим вимогам до якості, спеціалістам Альянса краси вдалося виконати абсолютно всі потреби Європейських експертів до випуску безпечної та ефективної органічної продукції. Пройшовши успішно всі етапи перевірок, Альянс краси - перший в Україні отримав сертифікати органічних продуктів від компанії «ICEA», які підтверджують, що нова лінійка миючих засобів ТМ ORGANIC CONTROL абсолютно безпечна і екологічно чиста.

Компанія «ICEA» - визнаний експерт у сфері контролю виробництва органічної та екологічно чистої продукції. Працює у 24 країнах світу. Враховуючи високі стандарти і суворі вимоги, лише 14,5 тисяч компаній мають ці сертифікати.

Інститут ICEA Італія акредитований на міжнародному рівні і відповідає найбільш надійному сертифікаційному центру в Європі.

Сертифікат Organic

Продукцію легко помітити на поличках магазинів, адже на ній зазначено спеціальний знак –«ICEA» і кожен продукт має свій унікальний код.

Тільки та продукція, що містить знак органу сертифікації та унікальний номер є оригінальною – органічною та безпечною.

При цьому ціна продукції залишається демократичною в порівнянні з імпортними аналогами органічної продукції, що робить її доступною для всіх сегментів споживачів.

Якщо ви дійсно хочете використовувати органічні продукти, то звертайте увагу на наявність сертифікату, що збереже вас від купівлі підробки і розчарування в якості продукту.

Нерідко використання звичайних миючих засобів викликає алергію, опіки, порушення дихання та серцебиття, пошкодження поверхні шкіри. Обираючи екологічно чисту продукцію, ви зберігаєте здоров'я собі і своїм рідним, при цьому піклуєтесь не лише про свою сім'ю, але й про навколишє середовище.

Справжні органічні миючі засоби за ефективністю не поступаються хімічним, а за багатьма пунктами і перевершують. В першу чергу це безпечність людини і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

 

Повернутися