ТОВ «Слобожанський миловар» отримало нагороду «Вибір України 2017».

Повідомляємо Вам гарну новину: Бренди компанії ТОВ «Слобожанський миловар» отримали нагороду «Вибір України 2017».

 

Шановні колеги! Друзі!
Повідомляємо Вам гарну новину: Бренди компанії ТОВ «Слобожанський миловар» отримали нагороду «Вибір України 2017».
Незалежна Національна бізнес-премія "Вибір України" була ініційована міжнародною асоціацією конгресів і конференцій «ICCA - International Congress and Convention Association», штаб-квартира якої знаходиться в Нідерландах.
Ранжування переможців проводиться за офіційними методиками, розробленими ICCA і включає в себе комплексну оцінку товару і послуг на ринку України. Методика враховує ключові економічні чинники, маркетингові дослідження споживчих переваг, оцінку експертної ради, а також висновки рекламної комісії.
В результаті проведених досліджень, згідно показників фінансово - господарської діяльності за офіційними даними державних органів статистики України, Торгові Марки «ШИК», «ДРУГ» і «УТИ-ПУТI» отримали сертифікати «Вибір України 2017 року».

«Вибір України 2017» - це заслуга всіх співробітників підприємства, не перша, і звичайно ж, не остання наша професійна нагорода. Ми вдячні своїм споживачам за лояльність і вибір нашої якості, яка вища за ціну! До нових успіхів, до нових перемог! Покупець довіряє нам протягом 17 років, і ми готові тримати своє лідерство на ринку України, розвиваючи та вдосконалюючи нові технології, щоб і надалі максимально задовольняти потреби наших покупців.

 

Повернутися