Засідання Громадської Ради при МДЗ України від 05.03.2014 року

05 березня 2014 року об 15:00 в будівлі Держмитслужби, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г було проведено позачергове засідання Громадської Ради при ДМСУ, на яке було запрошено Голову Правління АПКУ.  

Для обговорення було винесено питання направлення офіційного звернення Громадської ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо заходів з реорганізації Міністерства доходів і зборів України. 

В цьому контексті було запропоновано внести в Проект Постанови 4280 від 26.02.2014 про вдосконалення діяльності органів доходів і зборів певні правки замінивши в тексті документу поняття «ліквідація» на «реорганізація».

Однак, слід відзначити, що в той же день проект вищевказаної постанови було підписано Головою Верховної Ради України в її поточній редакції.

Також, в ході обговорення питання реорганізації Міністерства доходів і зборів України було висловлено думку, що правонаступником міністерства, що ліквідується має виступати Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Повернутися до розділу