8 вересня 2015 року

Відбулося засідання Комітету з питань податкової політики при ДФС з Комітетом з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі та новообраними членами Громадської ради при Міністерстві фінансів України.

На порядку денному обговорювалася така важлива тема, як - Практика запровадження СЕА ПДВ із депонуванням: проблемні питання, приклади, шляхи вирішення. Подання запитів на отримання інформації щодо стану розрахунків з ПДВ (показники формули, реєстраційні суми, задекларовані податкові зобов’язання/кредит, залишки на казначейських рахунках, тощо). У розрізі цього питання звернули увагу на подання запиту на Міністерство економічного розвитку та торгівлі щодо проведення аналізу впливу на економіку запровадженої системи електронного адміністрування ПДВ з депонуванням.

Учасниками засідання було розглянуто питання щодо практичного втілення норм наказу Міністерства фінансів від 20 липня 2015 року № 651 «Про затвердження змін до бюджетної класифікації» щодо заліку передплат з податку на прибуток.

Також в ході засідання відбулася дискусія щодо Концепції податкової реформи.

Повернутися до розділу