17 червня 2015 року

Пройшло чергове засідання Громадської ради при Державній фіскальній службі України, де було обговорено ряд важливих питань.

Насіров Р.М. - Голова ДФС України та його заступники обговорювали напрями реформування ДФС України, у тому числі у частині кадрової політики.

Заступник Голови ДФС України, Лікарчук К.І. доповів щодо врегулювання питань, пов’язаних з діяльністю митних брокерів, а також було вислухано пропозиції з цього приводу.

Було відкрито питання проведення кадрової політики у період реформування Служби.

В ході засідання обговорювались результати запровадження системи електронного адміністрування ПДВ у тестовому режимі, проблемні питання та пропозиції щодо їх усунення.

Під час засідання звернули увагу щодо можливих змін до Положення про Громадську раду при ДФС України у зв’язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року № 234 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976 і від 3 листопада 2010 р. № 996”.

А також було розглянуто питання виключення членів Громадської ради при ДФС України, які не працюють та систематично не відвідують засідання Комітетів Громадської ради.

Повернутися до розділу