10-11 лютого 2015 року

 

Відбулася Iнформаційно-просвітницька конференція щодо законодавчої і нормативної бази європейського та українського законодавства у сфері косметичної продукції. Захід проходив у приміщенні Національної академії наук України. Конференцію відвідали 50 представників різноматних компанії, в тому числі виробники, імпортери та дистрибьютори косметичної продукції.

З доповіддю виступили:

Наталія Старікова - заступник директора Департаменту технічного регулювання та метрології - начальник управління стандартизації, аналізу та міжнародного співробітництва Мінекономрозвитку

Олег Пухтій – Заступник директора ДП “УкрНДНЦ”

Олександр Жмуд - Заступник Начальника управління ринкового нагляду Держспоживінспекції

Вікторія Філатова - Голова ТК-171, Голова Правління Асоціації "Парфумерія та Косметика України"

Надія Шашло, відповідальний секретар ТК-171, Директор з питань технічного регулювання Асоціації "Парфумерія та Косметика України"

Іван Шершенюк, Голова Науково-технічного комітету АПКУ

Світлана Берзіна, виконавчий директор Інституту екологічного управління та збалансованого природокористування – президент ВГО «Жива планета».

Дмитро Капотя, головний спеціаліст (аудитор) представництва BDIH в Україні (Центр екологічної сертифікації та маркування ВГО «Жива планета»)

Людмила Мусіна, координатор від Мінекономрозвитку України з співпраці з ЮНІДО (Програма ООН з розвитку промисловості) та регіональної програми ЄС–ОЕСР–ЮНІДО–ЮНЕП «Екологізація економіки країн Східного Партнерства Європейського Союзу» (EPA GREEN);

Руслан Ткаченко, начальник відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції України - старший державний інспектор України з охорони навколишнього природного середовища.

Учасникам конференції була надана інформаційна підтримка з питань технічного регулювання, змін у законодавстві та сертифікації косметичних та миючих засобів, а також інформація щодо екологічного маркування. Захід проходив у теплій, дружній атмосфері, учасники мали змогу задати питання безпосередньо посадовим особам і отримали вичерпі відповіді. Асоціація "Парфумерія та Косметика України" висловлює подяку доповідачам, учасникам, а також організаціям, що надали підтримку в організації конференції. Матеріали конференції та фотозвіт можна противитися у вкладеннях.

Повернутися до розділу