Оновлення сайту!

 

У розділі «Наука та безпечність» з'явилась інформація про Регламент Європейського Союзу REACH.

REACH - Регламент (ЄC) № 1907/2006 Європейського парламенту і Ради від 18 грудня 2006 щодо реєстрації, оцінцки дозволу та обмеження хімічних речовин. Регламент засновано на тому принципі, що виробники, імпортери і кінцеві споживачі, повинні виробляти, розміщувати на ринку або використовувати такі хімічні речовини, які не чинять негативного впливу на здоров'я людини або навколишнє середовище.

Регламент прийнятий з метою спрощення контролю за обігом хімікатів, препаратів і виробів, на території ЄС. Для зменшення випробувань на тваринах, впроваджені альтернативні методи оцінки небезпеки речовин.

REACH встановлює порядок збору та оцінки інформації про властивості і небезпеку речовин. Всі компанії повинні реєструвати свої речовини. При реєстрації однакових хімічних речовин для різних компаній передбачена спільна реєстрація

Європейське хімічне агентство (ECHA) (http://echa.europa.eu/about-us) приймає досьє для оцінки та реєстрації речовин. Держави-члени ЄС можуть оцінювати та робити уточнення, щодо деяких речовин, які викликають побоювання для здоров'я людини або навколишнього середовища.

Влада може заборонити небезпечні речовини, якщо їх ризики є некерованими. Вони також можуть прийняти рішення про обмеження використання або зробити його предметом додаткового узгодження.

Детальніше
 

Повернутися до розділу