ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 

ТОВ «Науково-технічний центр «ВНДІХІМПРОЕКТ» розробив першу редакцію проекту нормативно-правового акту з охорони праці НПАОП Х.ХХ-Х.ХХ-ХХ “Правила охорони праці на об’єктах з виробництва парфумерно-косметичної продукції" (надалі НПАОП) та надіслав  на відгук Асоціації "Парфумерія та Косметика України” та деяким виробникам  продукції.

АПКУ розглянувши проект цього документу, просить звернути увагу, що  проект НПАОП містить значну кількість  застарілих  вимог, що не мають відношення до підприємств з виробництва косметичної продукції, бо відносяться до хімічних підприємств.  Введення в дію нових НПАОП у такій редакції може привести до значних ускладненнь в роботі вітчизняних виробництв.

Зокрема проект документу:

1. Не гармонізований із Регламентом (ЕС) № 1223/2009 Європейського Парламенту і Ради на косметичну продукцію стосовно термінів і їх визначень.

2. Не ураховує вимоги  міжнародного стандарту ISO 22716:2007 «Косметика - належна виробнича практика (GMP). Керівництво по належній виробничій практиці". 

3. Містить значну кількість помилкових хибних вимог до виробництва косметичної продукції, які не гармонізуються ні із стандартом ISO 22716:2007  ні із вимогами європейського законодавства.

Асоціація "Парфумерія та Косметика України" просить керівників підприємств приділити увагу цьому документу та проконтролювати відпрацювання нового НПАОП фахівцями своїх виробництв.  До 17.12.2013 надати попередній відгук  до виконачої адміністрації АПКУ для підготовки офіційного звернення до ТОВ «Науково-технічний центр «ВНДІХІМПРОЕКТ»  з вимогами внести відповідні зміни у першу редакцію НПАОП


 

 

Повернутися до розділу