Відповідь ДФС та ДКРП щодо санітарно-гігієнічних висновків

На офіційний запит Асоціації "Парфумерія та Косметика України" надішли відповіді щодо щодо санітарно-гігієнічних висновків, зокрема від Державної фіскальної служби та Державної регуляторної служби.

З текстом листів ви можете ознайомитися у розділі ОФІЦІЙНІ ЗАПИТИ

Нагадуємо, що Асоціація «Парфумерія та Косметика України» зверталася до Прем'єр-міністра України Гройсмана В. В. врегулювати питання видачі Висновків.

 

Адже внаслідок припинення діяльності Державної санітарно-епідеміологічної служби України, повноваження його Голови щодо затвердження висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи, а також видачу дозволів  на виробництво, переробку та реалізацію косметично-парфумерних виробів, мали перейти до Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Отримання Висновку є обов’язковою умовою виробництва, введення в обіг та надання на ринку будь-якої вітчизняної та імпортної косметично-парфумерної продукції. 

Неможливість отримання Висновків призводить до зупинки виробництва нової продукції, покращення рецептур, введення в обіг продукції та необхідності вилучення продукції з обігу із Висновками, строк дії яких завершується, що завдає матеріальних збитків підприємствам, створює ризики, передусе, для добросовісного бізнесу, обмежує доступ населення  до якісної продукції та несе потенційну загрозу їх безпеці життя та здоров’я. 

 

Повернутися до розділу