Вітаємо Вас на сайті
Асоціації “Парфумерія та Косметика України”!

Асоціація була заснована за ініціативою провідних компаній-виробників парфумерно-косметичного ринку України. Об’єднання зусиль учасників Асоціації та відповідальне ставлення до питань гармонізації національних стандартів з європейським законодавством спрямовані на забезпечення конкурентоспроможності вітчизняного виробника та підвищення ефективності ринкового нагляду за продукцією, що вводиться в обіг на території України.

Асоціація покликана передусім вивести на новий рівень довіри український продукт, декларуючи відповідну якість та безпечність парфумерно-косметичних виробів, і зберегти прихильність споживачів.

На сайті розміщена детальна інформація про створення, статутні завдання, робочу програму діяльності, структуру та робочі органи (комітети) Асоціації, науково-технічна інформація для фахівців і аналітична інформація для всіх, хто зацікавлений у ринку парфумерно-косметичної продукції України.

Будемо щиро вдячні за коментарі щодо діяльності Асоціації, порушені питання стосовно інформації, розміщеної на нашому сайті, та запрошуємо до плідної співпраці.

З повагою,
Голова Правління
Вікторія Філатова