Події асоціцації

План роботи АПКУ на ІІ півріччя 2020

Пропонуємо вам ознайомитись із планом роботи Асоціації "Парфумерія та Косметика України" на ІІ півріччя

02.07.2020

Дивитися докладніше Згорнути

Більш детально ви можете дізнатись про найближчі заходи АПКУ (вебінари, семінари), про керівництва, які планується розглянути/затвердити, про систему комунікації Асоціації з її учасниками та багато іншого за посиланням https://bit.ly/3eVUKIU або ж скориставшись QR-кодом

Карантин - не перешкода для розвитку косметичної галузі!

У складі International Association Collaboration - IAC ми збираємо тільки якісну інформацію, залучаємо найкращі міжнародні практики та знання, щоб вчасно інформувати наших учасників про актуальне. Отож, ми не могли залишитись осторонь від вірусної кризи, яка спіткала всіх нас.

Дивитися докладніше Згорнути

В квітні-травні АПКУ разом з ІСТЛ провели низку вебінарів «Безпека робочого середовища на підприємстві; протидія поширенню Covid-19».

Метою веб-сесій було допомогти виробникам налагодити роботу відповідно до нових вимог, зумовлених пандемією.

В процесі ми, разом з учасниками навчалися будувати «здорове» виробництво, дізналися шляхи реабілітації його після карантину та вже впровадили заходи безпеки.

Ділимось деякими коментарями від учасників АПКУ, що долучилися до навчання:

«Семінари серіїї “Безпека робочого середовища на підприємстві; протидія поширенню COVID – 19” інформативні та структуровані, з конкретними планами заходів та методами контролю за їх виконанням на підприємствах.»
⁃ Watsons Україна

«Компанія ТОВ “Супермаш” вважає доречними і важливими проведення даних семінарів, адже життя нас не готувало до таких випробувань, і більшість підприємств не були готові працювати в таких умов. Дана інформація допомагає наразі і в подальшому майбутньому уникнути ризиків захворювання, зберегти здоров’я своїх співробітників та правильний, чіткий шлях вирішення проблеми Covid-19.»
⁃ ТОВ СУПЕРМАШ

«Дякую. Семінари були ефективними, змістовними та досить інформативними.
Декілька порад було введено у нас на фірмі. Семінари корисні, чекаю
продовження.»
⁃ ТОВ Астра-Косметик

«Підприємство ТОВ СП «Вексхолд» висловлює подяку за можливість участі в проведених семінарах та надану актуальну інформацію щодо безпеки робочого середовища на підприємстві та протидії поширенню COVID-19. Впроваджуємо та використовуємо поради та досвід модератора вебінара Олени Рамазанової-Стьопкіної. Висловлюємо особисту подяку модератору за доступність та інформативність даної теми. Підтримуємо формат вебінарів, що дозволяє зібрати фахівців галузі на одному майданчику для отримання знань та нової корисної інформації, одночасно залишаючись у своєму безпечному робочому середовищі.»
⁃ ТОВ Вексхолд

«Для компании Леко Стайл был полезен прослушанный вебинар “Безопасность рабочей среды на предприятии; противодействие распространению COVID – 19”. Одним из ключевых вопросов, обсуждаемых в рамках вебинара, был вопрос о необходимости проводить внутренние аудиты предприятия, а так же описание адаптированной процедуры их проведения и алгоритмов корректирующих действий. Отмечалось, что особое внимание при проведении внутренних аудитов необходимо сосредоточить именно на выполнении требований контроля за профилактикой эпидемии: разумное использование служебных зон, зон проведения массовых мероприятий – совещаний, адаптация производственных участков, столовых и других общественных мест.»
«Семінар був корисним, вся розглянута інформація була необхідною для подальшого розвитку галузі та підприємства. Дякую за працю.
Будемо дуже вдячні за тримання в курсі щодо нових законів в цій сфері»
⁃ ТОВ Леко Стайл

«Прежде всего хотел поблагодарить за возможность обучаться и получать необходимые знания даже в условиях карантина и самоизоляции.
24.04.20 проходил обучение на тему “Безопасность рабочей среды на предприятии. Противодействие распространению COVID-19”
Трансляция была организована отлично, качество звука и видео на нужном для восприятия уровне.
Структура презентации логичная, удобная для восприятия и параллельных записей.
В целом, очень благодарны за проведение таких конференций!»
⁃ ТОВ ІК ІНБІКО+

Ми дякуємо за ваші відгуки!

☝️Одна із головних цілей АПКУ -це виведення українського виробництва на міжнародний рівень, тому наші фахівці слідкують за регуляторним кліматом б’юті-індустрії в світі і допомагають українським гравцям косметичного ринку швидко адаптуватись в нових умовах.

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках АПКУ
ФБ https://www.facebook.com/apcu.ua/
Linkedin https://www.linkedin.com/company/11278073/admin/

Дивитися докладніше Згорнути

20 ТРАВНЯ Асоціація «Парфумерія та Косметика України» провела вже 3 вебінар із актуальної серії “Безпека робочого середовища на підприємстві; протидія поширенню COVID – 19”

Модератором 3 вебінару виступила Олена Рамазанова-Стьопкіна,
Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю (ISTL)

Серія вебінарів відбулася в онлайн-форматі.

Усім учасникам вебінарів, які долучилися до обговорення вдалося розглянути важливі для сучасного виробника чи підприємця запитання, зокрема:

– основні аспекти системи безпеки робочого середовища;
– внутрішній аудит підпиємства в умовах карантину, адаптації після;
– корегуючі дії

Ми намагаємось підтримувати нашого національного виробника та нашого безпосереднього учасника (АПКУ), надаючи необхідну інформацію в рамках сучасних тенденцій. Для нас дуже важлива ваша думка і ваша зацікавленість!

Чекаємо на відгуки та додаткові запитання на адресу [email protected]

Дякуємо усім, хто долучився!

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках, зокрема на
FB: https://www.facebook.com/apcu.ua/

Міжнародна співпраця – сучасна вакцина для відновлення та розвитку косметичної індустрії!

Кожна зі світових галузей економіки та бізнесу тепер зазнає суттєвих змін, і косметична індустрія не виключення… В сучасних кризових умовах перегон «пандемія vs косметична промисловість» виникає все більше складнощів.

Дивитися докладніше Згорнути

Кожна зі світових галузей економіки та бізнесу тепер зазнає суттєвих змін, і косметична індустрія не виключення…

В сучасних кризових умовах перегон «пандемія vs косметична промисловість» виникає все більше складнощів.

Компанії, що займаються косметикою та засобами особистої гігієни, прагнуть максимально забезпечувати споживачів у всьому світі безпечними й ефективними засобами у такі вразливі для здоров’я часи. Оскільки безперечно, що в першу чергу засоби особистої гігієни є важливими для здоров’я людинии і головними для підтримання щоденної гігієни для захисту від вірусу.
Тому, міжнародна співпраця наразі є преамбулою реабілітації сучасного косметичного бізнесу. Міжнародна професійна спільнота косметичної галузі – International Association Collaboration ( IAC ), рівноправним членом якої є АПКУ, вже робить певні кроки, заявляючи про потребу в підтримці парфумерно-косметичного виробництва на державному рівні та необхідності тісної співпраці з державним регуляторним апаратом.

Ініціативи міжнародної галузевої спільноти в Україні реалізуються активною діяльністю АПКУ. Саме завдяки АПКУ наш вітчизняний виробник має змогу висловитися на міжнародній арені та бути почутим. Ассоціація прагне надавати актуальну інформацію та кваліфіковану підтримку міжнародним косметичним асоціаціям, іноземним виробникам та українським споживачам.

Серед питань, про які голосно заявляє IAC є і наступні:

Сучасні вимоги до технічного регулювання косметичного виробництва;
Проблема ряду урядових заборон на деяке обладнання, яке могло б сприяти припиненню COVID-19, його експорт;
Пріоритетність миючих засобів та дезінфікуючих засобів;
Оновлення ланцюгів поставок сировни та упаковки
Формування серед населення нової культури споживацтва в питаннях особистої гігієни
та багато інших

Зважаючи на глобальний вірус сьогодення, не можна заперечувати вагомість продуктів особистої гігієни для здоров’я людини. Тому, на ряду з інтернаціональними об’єднаннями, АПКУ підтримує всі міждержавні галузеві ініціативи та виступає за надання статусу косметичній галузі як «життєзабезпечувальної» та включення до державного переліку критичної інфрастуртури виробників косметичних засобів та засобів особистої гігієни.

У світовій співпраці ми готові до нових викликів, готові відстоювати та впроваджувати!

Детальніше з офіційними листами від International Association Collaboration ( IAC) ви можете ознайомитись за посиланнями нижче:

Global Industry Request Related to Certificates of Free Sale During COVID-19

Global Personal Care Industry Position on Essential Goods

Дивитися докладніше Згорнути

24 КВІТНЯ Асоціація «Парфумерія та Косметика України» провела вебінар

на дуже актуальну тему: “Безпека робочого середовища на підприємстві; протидія поширенню COVID – 19”

Модератором вебінару виступила Олена Рамазанова-Стьопкіна,
Міжнародна школа технічного законодавства і управління якістю (ISTL)

Вебінар вийшов дуже насиченим та інформативним. До обговорення були винесені наступні питання:

1. Міжнародні вимоги до системи менеджменту гігієни і
охорони праці на підприємстві:
– Директива № 89/391 / ЄЕС РАДИ
про введення заходів, що сприяють поліпшенню безпеки і гігієни роботи працівників на виробництві ** (Люксембург, 12 червня 1989 року).

ISO 45001: 2018./ ДСТУ ISO 45001: 2019 Системи менеджменту гігієни і
безпеки праці. Вимоги та рекомендації стосовно застосування.
Системи управління охороною здоров’я та безпека праці. Вимоги та настанови щодо застосування.(ISO 45001:2018, IDT “Occupational health and safety
management systems»)).

2. Переваги від спільних дій підприємства у протидії
поширенню COVID-19. Формування безпечної робочого середовища.
Функції інженера з охорони праці.

3. Ризик-орієнтований підхід в менеджменті гігієни та охорони праці.
Аналіз ризиків і заходів захисту від короновіруса.

4. Поширення знань про правила гігієни і охорони праці для
поліпшення умов праці і охорони здоров’я працівників підприємства.

Дякуємо усім, хто долучився!

Слідкуйте за нашими новинами на офіційних сторінках, зокрема на
FB: https://www.facebook.com/apcu.ua/

Дивитися докладніше Згорнути

22 КВІТНЯ Асоціація «Парфумерія та Косметика України» провела вебінар

на тему: «Упаковка для косметичної продукції. Вимоги. Регулювання – part II »

Модератором вебінару був Іван Шершенюк, голова НТК, керівник департаменту технічного регулювання

Зокрема, в процесі відео-конференції були розглянуті наступні питання:
Вимоги до упаковки. Технічні регламенти;
Розробка упаковки;
Інформація про упаковку необхідна для досьє на косметичний продукт (ЄС)

У разі виникнення питань на дану тематику можете звертатись за електронною адресою
[email protected] або [email protected]

Більше корисних заходів та актуальних новин шукайте на офіційних сторінках АПКУ!
FB: https://www.facebook.com/apcu.ua/

Пост-реліз: Дезинфікуючі засоби. Актуальна інформація

Веб-сесія від Асоціації Парфумерія та Косметика України на актуальну тематику для усіх учасників парфумерно-косметичного виробництва

07.04.2020

Дивитися докладніше Згорнути

7 КВІТНЯ відбулась конференція в форматі веб- сесії від Асоціації «Парфумерія та Косметика України»

Тема веб-сесії: «Дезинфікуючі засоби. Актуальна інформація»

Модераторами були: Вікторія Філатова, голова правління АПКУ, голова ТК-171 “Продукція парфумерно-косметичної промисловості” та
Іван Шершенюк, голова НТК, керівник департаменту технічного регулювання

Веб-сесія виявилася дуже продуктивною.

Детальніше вдалося розглянути наступні питання:
1. Зміни в законодавстві, що стосуються випуску дезинфікуючих засобів на основі спирту етилового
2. Антисептики для рук і поверхонь – рецептури і рекомендації. Чи можна робити без спирту?
3. Регулювання біоцидною продукції на час карантину в ЄС, США, Азії

Дякуємо всім учасникам, хто долучився до обговорення!

Вебінар 26 Лютого: Упаковка для косметичної продукції. Вимоги. Регулювання

Різноманітність та інновації в упаковці , прагнення виробників виготовляти конкурентоспроможну продукцію в сучасній упаковці, масове ввезення упакованої продукції в Україну актуалізують питання щодо матеріалів паковання та ії переробки .

24.02.2020

Дивитися докладніше Згорнути

26 ЛЮТОГО Асоціація «Парфумерія та Косметика України» організовує вебінар

Тема: «Упаковка для косметичної продукції. Вимоги. Регулювання»

Різноманітність та інновації в упаковці , прагнення виробників виготовляти конкурентоспроможну продукцію в сучасній упаковці, масове ввезення упакованої продукції в Україну актуалізують питання щодо матеріалів паковання та ії переробки . Водночас наявність токсичних та інших шкідливих речовин і матеріалів як складників пакувального матеріалу або будь-яких інших компонентів паковання має бути мінімізована з урахуванням використання, а також їх наявності у викидах, золі чи стічних водах.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:
1.Розробка упаковки для косметичної продукції;
2 Технічний регламент з підтвердження відповідності паковання;
3 Матеріали та складові упаковки;
4 Функції упаковки.

Участь ТІЛЬКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АСОЦІАЦІЇ (безкоштовна).

Попередня реєстрація обов’язкова!
За посиланням: http://bit.ly/2VjdQld

У звязку з обмеженою кількістю місць, прохання реєструвати не більше ОДНОГО представника від компанії.

Початок о 14:00

Формат: вебінар (онлайн)

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів за телефоном: 044 580 80 08