Новини та події

Новини косметичного ринку Китаю

Китайський ринок косметики другий за величиною у світі після США, що дуже динамічно розвивається. Китайські споживачі витрачають дедалі більше на косметику та засоби особистої гігієни, і ця тенденція не сповільнюється. Очікується, що до 2024 року роздрібний продаж косметики в Китаї повинен досягти 67 мільярдів доларів. Фахівці АПКУ підготували для вас дайджест новин по Китайському ринку та законодавству.

Вплив пандемії на тренди

Як виробники адаптуються до сучасних потреб споживача та інсайдерська інформація про майбутнє косметичного ринку: upcycling, «маскне», sustainability, постбіотики та інші тренди «нової нормальності» читайте далі….

Pro Beauty Expo – Конгрес індустрії краси (За підтримкою АПКУ)

У зв'язку з запровадженням карантинних обмежень в місті Київ виставку PRO BEAUTY EXPO перенесено!

Закон vs Тренд: Імунокосметика

Covid-19 викликав появу багатьох нових трендів для косметичних засобів, проте деякі з них потребують більш детального розгляду з точки зору законодавства…

Офіційний текст Технічного регламенту опубліковано!

Нарешті довгоочікуваний Технічний регламент на косметичну продукцію опублікували на сайті МОЗ.

Канабіноїди і косметика

Канабіноїди продовжують набирати обертів у використанні в якості косметичних інгредієнтів для догляду за шкірою. Які перспективи розвитку канабіноїдів та в яких саме косметичних засобах їх використовують?...

Постанова Кабінету Міністрів України – Технічний регламент офіційно затверджено!

20 січня 2021 року Кабінет Міністрів України видав постанову №65 «Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію»