Міжнародна співпраця


 
7 липня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України Асоціація Косметики та Парфумерії Великої Британії – The Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association (CTPA) та Асоціація «Парфумерія та Косметика України» (APCU) підписали угоду про співпрацю.

 

Підписання Угоди є початком сталого партнерства двох галузевих Асоціацій в рамках Проекту щодо сприяння експорту до країн Європейського Союзу за підтримки Good Governance Fund Уряду Великої Британії.


CTPA
(The Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association) виступає голосом косметичної галузі Великобританії, представляючи всі типи компаній, які займаються виготовленням, постачанням та продажем косметичних засобів та засобів особистої гігієни.

 

За підтримки учасників, CTPA закріпила свою роль як авторитетний публічний голос індустрії, а її коментарі широко визнаються урядом, європейськими та міжнародними учасниками і ЗМІ.

 

Асоціація визначає розвиток косметичної промисловості країни в умовах наслідків Brexit та постійно спілкується з ключовими відділами уряду Великої Британії, які контролюють безпеку та постачання косметичної продукції. Це дозволяє CTPA надавати своїм учасникам та партнерам найновіші трактування та керівництва стосовно регуляторних питань, що впливають на косметичні продукти в Європі.

 

Поєднання безпеки та ефективності різноманітного і зростаючого асортименту продукції є основою діяльності CTPA. Суттєвою частиною такої діяльності є надання інформації споживачам та ЗМІ за допомогою спеціального сайту. ПЕРЕГЛЯНУТИ САЙТ