Міжнародна співпраця

7 липня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України Асоціація Косметики та Парфумерії Великої Британії – The Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association (CTPA) та Асоціація «Парфумерія та Косметика України» (APCU) підписали угоду про співпрацю.

 

Підписання Угоди є початком сталого партнерства двох галузевих Асоціацій в рамках Проекту щодо сприяння експорту до країн Європейського Союзу за підтримки Good Governance Fund Уряду Великої Британії.


CTPA
(The Cosmetic, Toiletry and Perfumery Association) виступає голосом косметичної галузі Великобританії, представляючи всі типи компаній, які займаються виготовленням, постачанням та продажем косметичних засобів та засобів особистої гігієни.

 

За підтримки учасників, CTPA закріпила свою роль як авторитетний публічний голос індустрії, а її коментарі широко визнаються урядом, європейськими та міжнародними учасниками і ЗМІ.

 

Асоціація визначає розвиток косметичної промисловості країни в умовах наслідків Brexit та постійно спілкується з ключовими відділами уряду Великої Британії, які контролюють безпеку та постачання косметичної продукції. Це дозволяє CTPA надавати своїм учасникам та партнерам найновіші трактування та керівництва стосовно регуляторних питань, що впливають на косметичні продукти в Європі.

 

Поєднання безпеки та ефективності різноманітного і зростаючого асортименту продукції є основою діяльності CTPA. Суттєвою частиною такої діяльності є надання інформації споживачам та ЗМІ за допомогою спеціального сайту. ПЕРЕГЛЯНУТИ САЙТ

 

 

В березні 2022 року Асоціація «Парфумерія та косметика України» набула повноправного членства в асоціації Cosmetics Europe – Personal Care Association в якості Supporting Association Member.

 

Багато років Cosmetics Europe підтримували АПКУ на складному шляху впровадження технічного регулювання, консультували, надавали всі необхідні матеріали, готували звернення до наших держструктур від європейської спільноти, і сьогодні, в такі складні часи для нашої країни та галузі – надали нам можливість повноправного членства на безоплатній основі.

 

Cosmetics Europe —це основна торгова асоціація ЄС в області personal care, що вже більше 50 років є авторитетним голосом європейської парфумерно-косметичної галузі.

 

Основні сфери діяльності асоціації Cosmetics Europе:

  • допомога країнам-членам ЄС у впровадженні технічного регулювання;
  • участь в міжнародній діяльності, узгодження регуляторних питаннь та допомога в торгівлі;
  • підтримка розробки альтернативних методів оцінки безпеки косметичних інгредієнтів і продуктів;
  • розробка рекомендацій для косметичної галузі, включаючи рекомендації щодо оцінки безпеки косметичних засобів, тестування ефективності косметичних засобів, визначення UVA-захисту in vitro та інші…

 

Така підтримка – мотивує та надає сил працювати далі і йти до своєї мети – впровадження Технічного регламенту на косметичну продукцію!