24 травня відбудеться вебінар на тему “Презентація дослідження стану косметичної галузі в умовах повномасштабної війни”

Під час вебінару буде презентовано дослідження стану косметичної галузі в умовах повномасштабної війни.

Українська косметична галузь швидко розвивається. Про що свідчить збільшення за останні роки кількості локальних брендів, які пропонують якісну продукцію за конкурентоспроможними цінами. Окрім того, українська продукція дедалі більше привертає увагу споживачів за кордоном, що дає змогу зміцнити позиції на світовому ринку.

24 травня об 11:00 відбудеться вебінар на тему “Презентація дослідження стану косметичної галузі в умовах повномасштабної війни”

Формат: онлайн, Zoom.
Про що говоритимемо?
● Зовнішньоекономічна діяльність та перспективні країни для експорту
● Вплив повномасштабної війни на косметичну галузь
● Основні виклики, які постають перед галуззю
● Рекомендації від експертів щодо перспектив розвитку
● Інструменти підтримки виробників косметики від Офісу з розвитку
підприємництва та експорту

Для кого?
Захід буде корисним представникам косметичної галузі України, а також організаціям, які працюють у сфері підтримки цієї галузі.

Програма заходу

 

Реєстрація за посиланням відкрита до 23 травня (12:00).

 


Дослідницька агенція Fama у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту й за підтримки GIZ провели дослідження щодо експорту продукції в таких сферах, як косметика, меблеве виробництво та легка промисловість, презентація яких проходитиме з травня до червня.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся до відповідального менеджера проєкту Яни Єрошенко: [email protected]

Дослідження здійснено Дослідницькою агенцією Fama у співавторстві з Асоціацією «Парфумерія та Косметика України» на замовлення Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансує ЄС та Уряд Німеччини і реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. GIZ Ukraine.

Актуальні новини