АПКУ бере участь у проєкті ACTT4Cosmetics в рамках масштабної програми Horizon Europe

Мета програми – боротьба зі зміною клімату, досягнення цілей сталого розвитку ООН іпідвищення конкурентоспроможністі і зростання ЄС.

АПКУ бере участь у проєкті ACTT4Cosmetics, що був відібраний Європейською Комісією на конкурсі European Innovation Ecosystem в рамках масштабної програми Horizon Europe.


Проєкт під назвою Improve Interconnected innovation ecosystems supporting Actions for Citizen awareness and Twin Transition in the entire cosmetic value chain (ACTT4Cosmetics) координується асоціацією Cosmetic Valley (Франція). АПКУ бере участь як асоційований партнер проєкту.

Тривалість проєкту – 5 років, його метою є створення умов та стимулювання співпраці між різними стейкхолдерами косметичної промисловості в Європі: підприємствами, місцевою владою, кластерами та галузевими асоціаціями, а також науково-дослідницькими організаціями.

ACTT4Cosmetics охоплюватиме всі компоненти косметичної промисловості (від сировини до кінцевого продукту) і зосереджуватиметься на таких темах: digital transition, green transition та обізнаність громадян і споживачів.

 


Horizon Europe є ключовою програмою ЄС для фінансування досліджень та інновацій з бюджетом 95,5 мільярдів євро. Мета програми – боротьба зі зміною клімату, досягнення цілей сталого розвитку ООН іпідвищення конкурентоспроможністі і зростання ЄС.

Дякуємо Українському кластерному альянсу за координацію та залучення АПКУ до співпраці!

Актуальні новини