АПКУ набула членства в асоціації Cosmetics Europe

Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за таку підтримку та надання АПКУ поважного статусу Supporting Association Member!

Асоціація «Парфумерія та косметика України» офіційно набула членства в асоціації Cosmetics Europe у якості Supporting Association Member!


Міжнародна підтримка від наших партнерів та дружніх асоціацій – дуже цінна для нас, особливо у часи, коли в черговий раз наша країна виборює своє право на незалежність та європейське майбутнє.

Багато років саме Cosmetics Europe підтримували нас на складному шляху впровадження технічного регулювання, консультували, надавали всі необхідні матеріали, готували звернення до наших держструктур від європейської спільноти, і сьогодні, в такі складні часи для нашої галузі – надали нам можливість повноправного членства на безоплатній основі.

Cosmetics Europe —це основна торгова асоціація ЄС в області personal care, що вже більше 50 років є авторитетним голосом європейської парфумерно-косметичної галузі.

Основні сфери діяльності Cosmetics Europе:

  • допомога країнам-членам ЄС у впровадженні технічного регулювання;
  • участь в міжнародній діяльності, узгодження регуляторних питаннь та допомога в торгівлі;
  • підтримка розробки альтернативних методів оцінки безпеки косметичних інгредієнтів і продуктів;
  • розробка рекомендацій для косметичної галузі, включаючи рекомендації щодо оцінки безпеки косметичних засобів, тестування ефективності косметичних засобів, визначення UVA-захисту in vitro та інші…

Така підтримка – мотивує та надає сил працювати далі і йти до своєї мети – впровадження Технічного регламенту на косметичну продукцію!

Актуальні новини