АПКУ підписали угоду про співпрацю з регуляторною компанією Angel Consulting SAS

Продовжуємо рухатись в ЄС та працювати над впровадженням технічного регулювання з підтримкою наших міжнародніх партнерів!

22 липня 2022 року Асоціація «Парфумерія та косметика України» підписали угоду про співпрацю з компанією Angel Consulting SAS (Італія).


Angel Consulting – регуляторна консалтингова компанія, що спеціалізується на забезпеченні відповідності косметичних засобів міжнародному регулюванню та працює вже понад 20 років.

  • Одним з останніх важливих внесків компанії для галузі – створення унікальної токсикологічної бази даних ToxTool для експертів з оцінки безпеки.

Крім цього, Angel Consulting мають досвід у співпраці з такими асоціаціями, як Cosmetica Italia, СTPA та іншими важливими галузевими інституціями. Спеціалісти компанії тісно співпрацювали з МОЗ Ізраїлю та Болгарії, де вони проводили тренінги та навчання для місцевих експертів з оцінки безпеки.

 

Наша угода про співпрацю відкриває нові можливості для отримання широкого спектру знань з напрямків регулювання косметики, підготовки експертів-токсикологів, створення досьє на косметичні продукти тощо.

 

Ми щиро вдячні Angel Consulting за підтримку АПКУ та української парфумерно-косметичної галузі у складні часи для нашої країни та сподіваємось на довгу та плідну співпрацю!

Актуальні новини