Асоціація Парфумерія та косметика України на Cosmoprof Worlwide Bologna 2024

21-23 березня національний стенд з українськими виробниками було представлено на провідній галузевій виставці Cosmoprof Worldwide Bologna

Вперше Асоціацією для організації українського стенду було отримано грант від міжнародних партнерів, він включав не тільки співфінансування, але і підготовку до участі та супровід компаній кваліфікованими експертами до та під час виставки.

У національному стенді брали участь 5 компаній: Astra Сosmetic, 2K, Tube Plant, ED Cosmetics, Acme, крім того, 3 компанії-учасники асоціації отримали можливість додатково долучились до навчання та підтримки грантодавців на виставці: KT Cosmetics та Mermade – як відвідувачі, а компанія KODI взяла участь з яскравим професійним індивідуальним стендом.


НАВЧАННЯ

 

Навчання включало серію зустрічей з учасниками (спільні та індивідуальні), надання доступу до навчальної онлайн-платформи та одноденний воркшоп у Болоньї перед виставкою.

Під час навчання було охоплено широкий перелік тем з практичними заняттями:

  • Як ефективно організувати роботу команди на виставці, лайфхаки з інструментами для ведення обліку потенційних партнерів, як підготувати зразки та які must-have презентаційні матеріали для успішної участі;
  • Як вести професійні переговори про продажі та підготувати «elevator pitch» так, щоб саме на вашу компанію звернули увагу;
  • Як вести комунікацію з потенційними партнерами після виставки та не втратити клієнта.

 

 

На навчальній платформі було надано доступ до матеріалів, пов’язаних з формуванням ціннісної пропозиції та унікальної торговельної пропозиції бренду, що є ключовим для пошуку клієнтів на виставці, де конкуренція дуже висока.


MATCHMAKING

 

Фахівці sequa gGmbH підготували для кожної компанії серію зустрічей з потенційними клієнтами на виставці, попередньо пропрацювавши базу учасників Cosmoprof.

Крім цього, компанії мали змогу консультуватись зі своїми координаторами до, під час та після виставки, завдяки чому вони отримали дійсно безцінний та унікальний досвід.

В результаті спільної роботи компаній та фахівців sequa gGmbH більше 300 контактів було напрацьовано на виставці!

 

Ми щиро вдячні підтримці sequa gGmbH (Марії, Шарлотті, Терезі та Роза-Неллі!) на цьогорічній виставці Cosmoprof Worldwide Bologna за важливу та потрібну допомогу косметичній галузі у надскладний час для нашої країни!

Окрема подяка Посольству України в Італії за сприяння участі національного павільйону, а також організаторам виставки, чия підтримка та розуміння особливо цінуються нами протягом всіх років спільної роботи.

 

 

Стенд було організовано в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС. Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Міжнародний партнер з виконання – німецька організація sequa gGmbH та локальний партнер Асоціація «Парфумерія та косметика України».

За результатами співпраці Посольства України в Італії за сприяння МЗС України та МП Nazovnі було напрацьовано спеціальні умови для участі національного стенду.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Асоціації «Парфумерія та косметика України»  і не обов’язково відображає позицію уряду Німеччини.

Актуальні новини