CosmoPobut 2023: як все було?

10-11 жовтня відбулась перша конференція з побутової хімії та косметики «CosmoPobut», де АПКУ виступили інформаційними партнерами…

Коротко про захід в цифрах:

36 доповідей
190 слухачів, серед яких:

50 компаній-виробників косметичної продукції та побутової хімії
40 компаній-постачальників сировини, обладнання та послуг
7 ритейлерів

За даними організаторів, цьогорічна конференція обʼєднала відвідувачів з 22 міст України та двох різних галузей – косметика та побутова хімія.

Голова АПКУ, Руслан Кузьменко, урочисто відкрив першу конференцію CosmoPobut та , зокрема, наголосив про важливість активної участі всіх гравців ринку для розвитку галузей.

Фахівці АПКУ також долучились до роботи конференції. Василь Гудзь, менеджер відділу технічного регулювання АПКУ, відкрив блок присвячений косметичному законодавству та доповідав на тему «Актуальний стан впровадження технічного регламенту для косметичних засобів. Огляд нового хімічного законодавства».

Активність аудиторії та кількість гарячих дискусій серед експертів та слухачів підтверджує актуальність та успішність заходу. Крім того, хочемо відмітити високу підготовку спікерів – впевнені, що завдяки таким змістовним та інформативним презентаціям кожен слухач знайшов щось корисне для свого професійного розвитку.

Дякуємо організаторам, та, зокрема Михайлу Кулакову, за чудово організований захід та за довіру у співпраці!

Вже з нетерпінням чекаємо на наступну конференцію!

Актуальні новини