COSMOTECH – live конференція 27 ЖОВТНЯ

27 ЖОВТНЯ відбудеться конференція COSMOTECH – live в рамках проведення ХІ Міжнародної виставки PHARMATechExpo (27-29.10.2020). Організатор – Асоціація «Парфумерія та Косметика України» На порядку денному

27 ЖОВТНЯ відбудеться конференція COSMOTECH – live в рамках проведення ХІ Міжнародної виставки PHARMATechExpo (27-29.10.2020). Організатор – Асоціація «Парфумерія та Косметика України»

На порядку денному конференції будуть розглянуті основні питання для галузі:
⁃ Технічне регулювання та галузева стандартизація 2020
⁃ Вимоги до косметики пост-карантинного періоду, шляхи їх впровадження
⁃ Технічний прогрес або інновації в парфумерно-косметичному виробництві
⁃ Чого потребує сучасний споживач
⁃ Transparency – до чого можуть призвести секрети
⁃ Розбираємось, що ж таке Sustainable на прикладі актуальних кейсів

Детальний план конференції буде опубліковано 01 жовтня на сайті АПКУ, очікуйте!

Основна мета заходу: створити здоровий інформаційний клімат галузі як на національному, так і на міжнародному рівні; сприяти підвищенню кваліфікації кадрів, залучення нових ресурсів, налагодження міжгалузевої співпраці.

Цільова аудиторія заходу: представники парфумерно-косметичної промисловості (спеціалісти підприємств з технічного регулювання/стандартизації, технологи, наукові керівники, керівники виробництв, постачальники косметичної сировини та послуг).

Партнерами з організації заходу стали Change Agency Responsible Future responsiblefuture.com.ua, а також Oriflame Ukraine ua.oriflame.com

Change Agency Responsible Futureконсалтингова агенція, що спеціалізується на питаннях сталого розвитку і співпрацює з багатьма лідерами бізнесу, некомерційними організаціями, ПРООН в Україні. Допомагає компаніям з різних секторів у розробці стратегій сталого розвитку, налагодженні комунікації зі стейкхолдерами і посиленні конкурентних позицій через управління економічним, соціальним і екологічним впливом. У портфелі її послуг також освітні тренінги для топ-менеджерів і персоналу компаній і підготовка нефінансових звітів.

Місце проведення заходу: ВЦ «ACCO International»
проспект Перемоги, 40-Б

Початок: 10:00

Вхід безкоштовний, за обов’язковою попередньою реєстрацією, яка розпочнеться 1 вересня!
Кількість місць обмежена!

Слідкуйте за новинами на сайтах www.apcu.ua
www.pharmatechexpo.com.ua
на сторінках наших соцмереж www.facebook.com/apcu.ua

Та на офіційних сторінках наших партнерів www.pharmatechexpo.com.ua  ua.oriflame.com

Актуальні новини