Нотифікаційний портал. Актуальний стан впровадження

Зовсім скоро нотифікаційний портал для косметичної продукції буде запущено для тестування…

Зі вступом в дію технічного регламенту обовʼязковим етапом буде нотифікація (повідомлення про надання продукції на ринку) за допомогою нотифікаційного порталу.

Від початку затвердження регламенту фахівці АПКУ на регулярній основні надають експертну технічну та консультаційну підтримку Міністерству охорони здоров’я України з питань впровадження порталу, включно з довідниковими матеріалами та перекладами європейських керівництв по роботі з порталом.

 

Тільки за 2023 рік…

  • Проведено більше 10 зустрічей АПКУ у складі робочої групи з МОЗ щодо етапів впровадження порталу, розробки довідників для користувачів, а також обміну досвідом в роботі з єропейським порталом CPNP;
  • 20+ зустрічей з розробниками порталу щодо впровадження основних елементів порталу, розʼясненнями механізму надання інформації про косметичний продукт та іншими технічними нюансами.

 

Станом на жовтень 2023 року нотифікаційний портал на фінальній стадії розробки та готується до beta-тестування.

В наближчі місяці всі зацікавлені особи та учасники парфумерно-косметичного ринку зможуть ознайомитись та протестувати самотужки нотифікаційний портал, а також залишити свої коментарі та зауваження.

 


У випадку будь-яких запитань та необхідності щодо роз’яснень – звертайтесь до фахівців АПКУ за адресою [email protected]

Актуальні новини