Опитування щодо розвитку інновацій в косметичному секторі

Запрошуємо гравців косметичного ринку долучитись до опитування щодо розвитку інновацій в косметичному секторі!

Метою опитування є визначення ключових сфер діяльності косметичної промисловості та прокладення шляху для інноваційних пропозицій, що сформують майбутнє косметичного сектору.

  • Хто може брати участь?

Представники освітніх та дослідницьких установих, малого та середнього бізнесу, стартап проєктів, консалтингові компанії.

  • Навіщо брати участь?

Україна вперше представлена у такому масштабному проєкті ЄС для розвитку косметичної галузі. Приєднавшись до цього опитування, ви зробите безпосередній внесок у розвиток інноваційних рішень у косметичній промисловості.

 

Опитування доступне українською мовою за посиланням

 

Про проєкт:

Проєкт ACTT4Cosmetics співфінансується програмою Horizon Europe Європейської Комісії, його метою є створення умов та стимулювання співпраці між різними стейкхолдерами косметичної промисловості в Європі: підприємствами, місцевою владою, галузевими асоціаціями, а також науково-дослідницькими організаціями для розвитку інноваційних екосистем, що будуть охоплювати всі компоненти косметичної промисловості (від сировини до кінцевого продукту) і зосереджуватиметься на таких темах: digital transition, green transition та обізнаність громадян і споживачів.

 

Основні завдання проєкту:

  • Цифровий перехід (Digital Transition): зробити косметичну галузь сильнішою та гнучкішою, підтримуючи її інновації та модернізацію за допомогою цифрової трансформації в рамках існуючих можливостей на європейському рівні.
  • Зелений перехід (Green Transition): підтримка більшої циркулярності процесів, управління відходами та адаптації екосистеми до цілей European Green Deal та плану відновлення.
  • Обізнаність споживачів і громадян: сприяння розвитку територіальних активів і привабливості косметичної промисловості, інформуючи громадян про про косметичну промисловість, різноманітність ноу-хау, навичок і робочих місць у ланцюжку вартості, а також про наукову досконалість галузі. Ця мета спрямована на створення привабливості робочих місць для молоді.

 


АПКУ виступають асоційованими партнерами проєкту ACCT4Cosmetics для інформаційної підтримки, обміну досвідом та налагодження співпраці у впровадженні інновацій для косметичної промисловості.

Актуальні новини