Павільйон з українськими виробниками на Сosmoprof Worldwide Bologna 2023

16-18 березня 2023 року на найбільшій міжнародній галузевій виставці Сosmoprof Wordwide Bologna вперше в історії було представлено павільйон з українськими виробниками!

Трошки про подію:
Виставка Cosmoprof Worldwide Bologna – найвпливовіша подія та світовий тренд-сеттер у сфері beauty. Цього року у виставці взяли участь 2700 експонентів  на 160 000 квадратних метрах виставкової площі. Серед них були і українські виробники…

Фото з сайту події

Вперше за 54 роки існування Cosmoprof Worldwide Bologna на виставці дебютував український національний павільйон.

В національному павільйоні взяли участь 7 компаній-учасників АПКУ: ACME Color, Astra Cosmetic, CEFLAB, Mermade, 2K Family GmbH, NATURPRO та UNIKS.

Це важливий крок для українських виробників та експортерів парфумерно-косметичної продукції. Участь у виставках такого масштабу не тільки відкриває нові можливості, але і збільшує видимість українського виробника на міжнародних ринках.

Організаторами національного павільйону виступила Асоціація “Парфумерія та косметика України” за співпраці з координатором від компанії-учасника АПКУ – Астра Косметик.

 

 

Більш ніж 250 000 відвідувачів зі 153 країн світу та 2984 експоненти з 64 країн взяли участь у Cosmoprof Worldwide Bologna цього року!

 

Протягом трьох днів участі, українські виробники обмінялись більш ніж 200 контактами з потенційними партнерами, провели В2В зустрічі, організовані за допомогою платформи Сosmoprof My Match, а також відвідали навчальні сесії від організаторів, присвячені останнім трендам та beauty-інсайдам COSMOTALKS, COSMO ONSTAGE, COSMOFORUM.

 

Зліва направо: Учасники павільйону – компанія ACME; представники АПКУ та компанії Астра Косметик з координатором українського павільйону від Cosmoprof Worldwide Bologna.

 

Експоненти українського павільйону отримали неймовірний досвід та незабутні враження від участі у цьогорічній виставці.

Але найголовніше – це натхнення на майбутні звершення та нові можливості для експортерів!

Пропонуємо Вам також переглянути відео з українського павільйону.

 


Щиро вдячні організаторам Cosmoprof Worldwide Bologna за підтримку та співпрацю, а учасникам павільйону – за гідну презентацію українського виробника та високий рівень підготовки!

До наступних зустрічей!

 

 

 

Актуальні новини