Пост-реліз. Дводенний майстер-клас «Регуляторний retreat»

Майстер-клас було розроблено з урахуванням потреб фахівців відділу маркетингу та R&D відділу, а також спеціалістів регуляторного відділу косметичних виробництв.

На минулому тижні (15-16.11) відбувся довгоочікуваний дводенний регляторний майстер-клас під назвою «Регуляторний retreat», що було організовано АПКУ за співпраці з Angel Consulting (Італія)

 

Angel Consulting SAS – італійська консалтингова компанія, що спеціалізується на забезпеченні відповідності косметичних засобів міжнародному регулюванню та працює на косметичному ринку вже понад 20 років.  У липні 2022 року Angel Consulting підписали угоду про співпрацю з АПКУ, основною метою якої є інформаційна підтримка учасників АПКУ у розрізі косметичного регулювання в ЄС.

 

Майстер-клас було розроблено з урахуванням потреб фахівців відділу маркетингу та R&D відділу, а також спеціалістів регуляторного відділу косметичних виробництв.

 

В перший день регуляторних майстер-класів було розглянуто основні елементи Регламенту ЄС 1223/2009 та проаналізовано основні відмінності технічного регулювання косметики в ЄС та Україні.  Крім того, на практичних прикладах продемонстрвоано вплив регулювання на маркетингову складову, а саме особливості маркування та тверджень на косметичну продукцію. В кінці дня було проведено Q&A сесію та надано відповіді на хвилюючі запитання.

Другий день регуляторних майстер-класів було цілком присвячено практичним питанням підготовки документів та складанню Звіту про безпечність (Досьє) на косметичну продукцію у відповідності до діючих вимог в країнах ЄС, крім того, розглянуто практичні аспекти впровадження належної виробничої практики, зокрема GMP ISO 22716, на косметичних виробництвах.

 

  • Спікерами заходу виступили:
    Анастасія Харіна, експерт з нормативно-правових питань у косметичній галузі ЄС
    Маттео Занотті Руссо, СЕО Angel Consulting, експерт з оцінки безпечності косметичної продукції (онлайн)

Від АПКУ на тему відмінностей у регулюванні в ЄС та Україні доповідав Василь Гудзь, менеджер відділу технічного регулювання та стандартизації

 

Дякуємо спікерам за інформативний захід, а слухачам – за активну участь у дискусіях!

 

Сподіваємось, що всім вдалось отримати відповіді на хвилюючі питання, а участь у практичному майстер-класі допомогла компаніям краще розібратись у практичних аспектах Регламенту ЄС 1223/2009.

 

Для нас дуже важлива ваша думка, то ж просимо залишити ваш відгук про івент

 

 


У випадку будь-яких запитань та необхідності щодо роз’яснень – звертайтесь до фахівців АПКУ за адресою [email protected]

Актуальні новини