Список подій у світі індустрії краси, весна-літо 2019.

🇨🇭02-03 березня – Beauty Forum Swiss 2019, (Цюріх, Швейцарія). Виставка індустрії краси та здоров’я. Виробники і дистриб’ютори косметики, засобів особистої гігієни, технічне обладнання, парфумерія, торгове

07.03.2019

🇨🇭02-03 березня – Beauty Forum Swiss 2019, (Цюріх, Швейцарія).
Виставка індустрії краси та здоров’я. Виробники і дистриб’ютори косметики, засобів особистої гігієни, технічне обладнання, парфумерія, торгове обладнання, упаковка і реклама, професійний одяг, освіта та професійна підготовка.

🇮🇹14-18 березня – Cosmoprof Worldwide (Болонья, Італія). Провідна в світі виставка, присвячена всім секторам косметичної промисловості та професійної краси: парфумерія та косметика, натуральні/органічні продукти, упаковка та обладнання, сировина, спа, волосся і нігті.

🇫🇷 02-04 квітня – In-cosmetics Global, (Париж, Франція). Цей захід об’єднує до 800 міжнародних експонентів, що спеціалізуються на виробництві інгредієнтів, парфумерії, лабораторного обладнання, рішень для тестування з більш ніж 9 300 виробниками косметики по всьому світу.

🇫🇷 3 квітня – Beauty Industry Awards, (Париж, Франція). Нагородження від Cosmetics Design представників галузі за найбільш значущі, новаторські і далекосяжні інновації в індустрії косметики та засобів особистої гігієни.

🇺🇸08-10 травня – Sustainable Cosmetics Summit, (Нью-Йорк, Америка). Саміт збирає провідні організації, що займаються питаннями сталого розвитку індустрії краси. Вплив нових технологій на інгредієнти і готові продукти.

🇯🇵13-15 травня – Beautyworld Japan 2019, (Токіо, Японія). Платформа для відкриття нових цікавих продуктів і демонстрації останніх тенденцій в індустрії краси.

🇩🇪05-06 червня – Cosmetic Business 2019, (Мюнхен, Німеччина). Подія B2B-торгівлі на національному та міжнародному ринку косметичної промисловості та, місце зустрічі для найбільших гравців європейського ринку в галузі.

🇹🇷20-22 червня – BeautyEurasia 2019, (Стамбул, Турція). Провідні фахівці галузі щорічно збираються в Стамбулі, щоб продемонструвати останні досягнення в сфері краси. Захід надає ідеальну можливість для експонентів зустрітися з потенційними покупцями і створити більше можливостей для розвитку бізнесу.

🇳🇱24-25 червня – CosmeticsDesign Summit, (Амстердам, Голландія). Дводенний саміт про інновації мікробіома шкіри і її потенціалу для краси і особистої гігієни.

Актуальні новини