Тренди в інгредієнтах 2019

1.Бакучіол (Bakuchiol) – один з інгредієнтів цього року для догляду за шкірою, який, здавалося б, з’явився “за ніч” і зараз є абсолютно скрізь. Ви, напевно,

02.01.2020

1.Бакучіол (Bakuchiol) – один з інгредієнтів цього року для догляду за шкірою, який, здавалося б, з’явився “за ніч” і зараз є абсолютно скрізь. Ви, напевно, бачили, що його рекламували на пляшках нічних кремів, сироватках, скрабах та оліях як “природний ретинол” або “альтернатива ретинолу рослинного походження” . Що це за так званий природний ретинол, і чим він може бути корисним для вашої шкіри? Ось що потрібно знати:
Маркетинг продуктів, що містять бакучіол, містить інформацію, що він в є ідентичним ретинолу. Проте це не так. “Бакучіол насправді не є [формою] ретинолу”, – розповідає Марія Шеу, доцент кафедри дерматології Школи медицини університету Джона Хопкінса. “Це структурно і хімічно абсолютно інше”. Звичайно, дві молекули поводяться аналогічно в косметичних продуктах, але це не означає, що вони однакові.

Бакучіол отримують з насіння і листя рослини Psoralea corylifolia, або бабчі, трави, традиційно використовуваної в аюрведичній та китайській медицині для лікування різних захворювань. На відміну від цього, ретинол – одна з основних форм вітаміну А, зокрема, форма вітаміну, який організм засвоює з продуктів тваринного походження. Це означає, що продукти з бакучіолом можуть бути веганськими, що не завжди будуть відповідати ретинолу в OTC продуктах. Тому, якщо Ви шукаете аналоги своїм продуктам, на приклад, на заміну «Retin-A», бакучіол, ймовірно, не для Вас – але якщо продаєте на ринку продукти з анлалогами ретиноїдів рослинного походження, це може бути оптимальним рішенням.

2. HumaColl21 ™, розроблений Geltor, вважається «першим в світі біовеганським колагеном, для догляду за шкірою». Кажуть, що цей інгредієнт, який не містить твариних інгредієнтів, стимулює утворення колагену в фібробластах і підсилює утворення більш ніж 12 видів людського колагену. Він також стимулює регуляцію еластину і ламініну, ніж колаген риб. HumaColl21 ™ містить 2% подібного до людського колагену і має anti-age властивості.

3. SKINectura ™ , розроблений Lucas Meyer Cosmetics (підрозділ IFF), ґрунтується на екстракті квітки Anigozanthos flavidus, органічна квітка з Австралії, яка цвіте один раз на рік. Вважається, що він покращує пружність шкіри, зменшує провисання шкіри і шорсткості шиї, з видимим поліпшенням протягом години і ефектом ліфтінгу з плином часу.

4. NeoPlanta® Withania від Evonik Advanced Botanicals це біотехнологічний оптимізований екстракт традиційної аюрведической трави Withania Somnifera (також відомий як Ашваганда). Вважається, що цей екстракт відповідає потребам споживачів в натуральних, безпечних і ефективних інгредієнтів, а також інноваційним високотехнологічним рішенням. NeoPlanta® Withania позиціонується як поєднання стародавньої мудрості з передовими технологіями і захищає від стресу, викликаного сучасним способом життя і забрудненням навколишнього середовища. Він також є веганським, не містить глютен і не містить консервантів.

5. Sensityl ™, розроблений Givaudan і позиціонується як «інгредієнт, що впливає на гарний настрій чутливої шкіри», Sensityl ™ є активним косметичним інгредієнтом, що отримують з мікроводоростей, який робить позитивний вплив на шкіру завдяки своїм потужним заспокійливим властивостям.

6. Yuja (також відомий як Yuzu). В останні роки використання фруктів, ягід і горіхів в світовій індустрії краси та особистої гігієни все більш популярні. Часто використовують в косметиці кавун, кокос і лайм. Цитрусовий аромат Юджі приємний, що робить його привабливим інгредієнтом для краси і особистої гігієни.

Актуальні новини