Український стенд з учасниками АПКУ на Beautyistanbul 2023

АПКУ втретє виступили організаторами національного стенду на Beautyistanbul…

Про подію:

27-29 вересня у м.Стамбул (Туреччина) відбулась п’ята виставка Beautyistanbul (5th International Exhibition for Cosmetics, Beauty, Hair, Home Care, Private Label, Packaging and Ingredients). На сьогоднішній день Beautyistanbul входить п’ятірки найбільших виставок косметики в усьому світі. На виставці було представлено 850 експонентів з 60 країн та зареєстровано відвідувачів з більш ніж 150 країн світу!


В цьому році Асоціацією за підтримки організаторів виставки та Генерального консульства України в Стамбулі було напрацьовано сприятливі умови для участі українського павільйону. За результатами спільної роботи – для учасників Асоціації було виділено 112 квадратних метрів за зниженою вартістю.

Крім того, завдяки наполегливій роботі Генерального консула – виставку було внесено до Постанови 153, завдяки чому всі учасники змогли оперативно сплатити свою участь.

У складі національного стенду взяли участь 8 компаній-членів АПКУ: ACME Color, Astra Cosmetic,Альянс Краси, ED Cosmetics, Mermade, 2K Family GmbH, NATURPRO ,  та  UNIKS

Український стенд було представлено у новому холі (Hall 7), де відбулось урочисте відкриття виставки.  Завдяки ефективній роботі організаторів виставки – всі компанії-учасники українського стенду мали регулярний потік відвідувачів та змогли напрацювати грунтовну базу потенційних клієнтів.

Також в день відкриття виставки український стенд відвідав Генеральний консул України в Стамбулі – Роман Недільський. АПКУ познайомили пана Романа з усіма учасниками стенду, обговорили майбутню співпрацю та перспективи виходу українських компаній на ринок Туреччини.

Генеральний консул України в Стамбулі – Роман Недільський та координатори національного стенду: Анастасія Сергієнко (АПКУ) та Інна Савчук (Астра Косметик)

 

 

 

Ми щиро дякуємо учасникам за довіру та активну участь у просуванні української парфумерно-косметичної галузі на міжнародних ринках!

До наступних зустрічей!

 

Актуальні новини