Відбувся Саміт міжнародних стандартів в Ер-Ріяді!

Відбувся Саміт міжнародних стандартів в Ер-Ріяді 4 листопада 2020 року, який закликав до дії щодо визнання, підтримки та прийняття міжнародних стандартів. Це перший в історії

Відбувся Саміт міжнародних стандартів в Ер-Ріяді 4 листопада 2020 року, який закликав до дії щодо визнання, підтримки та прийняття міжнародних стандартів. Це перший в історії саміт зі стандартизації, який проводиться в рамках заходів, пов’язаних з G20!

Міжнародна електротехнічна комісія (IEC), Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) та Міжнародний союз телекомунікацій (ITU) під егідою Світового співробітництва у сфері стандартів (WSC) завершили Ер-Ріядський міжнародний саміт із закликом до дії для “кожної країни визнати, підтримати та прийняти міжнародні стандарти для прискорення цифрових трансформацій у всіх секторах економіки, щоб допомогти подолати глобальні кризи, такі як COVID-19, та сприяти досягненню Цілей сталого розвитку ООН (ЦУР) ”

Саміт дав можливість інтегрованого, самоаналізу та вичерпного погляду на міжнародні стандарти, розроблені IEC, ISO та ITU, та їх роль у світовій торгівлі, а також у соціальному та економічному розвитку. Ключові зацікавлені сторони та особи, які приймають рішення, змогли обмінятися досвідом та перспективами щодо важливості міжнародних стандартів у вирішенні спільних страхів та прагнень у майбутньому.

“Заклик до дії відправляє реальне повідомлення на підтримку консенсусних міжнародних стандартів, розроблених IEC, ISO та ITU. Це показує, що в ці важкі моменти COVID-19 ми взаємозалежні. Можна знайти взаємовигідні глобальні рішення для наших загальних глобальних викликів”, – сказав Генеральний секретар IEC Філіп Мецгер.

Цифрові технології, що використовуються для посилення та прискорення колективного реагування на пандемію COVID-19, а також для підвищення спроможності запобігати та пом’якшувати майбутні кризи, стали частою темою цьогорічної G20. Заклик до дії посилює необхідність використання країнами міжнародних стандартів для вирішення таких глобальних викликів.

Група “двадцяти”, або G20, є головним форумом міжнародного економічного співробітництва. Він об’єднує лідерів провідних економік Землі. У сукупності члени G20 представляють близько 80% світової економічної продукції, дві третини світового населення та три чверті міжнародної торгівлі. Протягом року представники країн G20 збираються для обговорення фінансових та соціально-економічних питань, а також більш широких гуманітарних питань, спрямованих на цілі сталого розвитку ООН.

 

За матеріалами https://www.iso.org/news/ref2579.html від 04.11.2020

Актуальні новини