Законопроект щодо припинення випробувань та продажу протестованої на тваринах косметики в США

Сенатори США Марта Максалі / Martha McSally (R-AZ), Корі Букер / Cory Booker (D-NJ), Роб Портман / Rob Portman (R-OH) та Шелдон Уайтхаус / Sheldon Whitehouse (D-RI) сьогодні представили законопроект щодо припинення випробувань та продажу протестованої на тваринах косметики в Сполучених Штатах.

19.11.2019

Закон про гуманні косметичні засоби припинить продаж будь-яких косметичних засобів, розроблених за допомогою тестування на тваринах, і зробить протизаконним проведення косметичних випробувань на тваринах в США.

“Давно настав час закінчувати випробування косметики на тваринах на території США. Ця практика не тільки є негуманною, але також є неефективною і дорогою”,Martha McSally. «Зараз компанії в США успішно використовують альтернативні методи тестування, які більш точно прогнозують вплив косметики на людину. Цей двосторонній законопроект захистить невинних тварин від зайвих зловживань, модернізуючи нашу косметичну галузь».

“Випробування на тваринах жорстокі та непотрібні, і їх треба закінчити”,Cory Booker. “Це двостороннє законодавство, яке підтримує широка коаліція зацікавлених сторін, є важливим кроком у переході до більш науково надійних методів випробувань та до усунення тестування на тваринах раз і назавжди”.

“Я з гордістю підтримую це двостороннє законодавство, оскільки воно вимагає від косметичних компаній перевірити безпечність своєї продукції без використання тестування на тваринах. У той час як майже 600 косметичних компаній вже використовують альтернативи для тестування на тваринах і це законодавство спирається на цей прогрес, прискорюючи розгляд інших надійних альтернатив тестування. Я закликаю колег із Сенату приєднатися до мене у підтримці цього законодавства, щоб наша косметична промисловість могла продовжувати створювати безпечні товари для споживачів без тестування на тваринах»,Rob Portman.

“Існує безліч рентабельних і точних способів оцінити безпеку косметичних засобів, не вдаючись до застарілих і непотрібних випробувань на тваринах”,Sheldon Whitehouse. “Цей двосторонній законопроект є важливим кроком у просуванні до більш безпечних, гуманніших методів тестування”.

Це законодавство приведе косметичне регулювання США у відповідність майже до 40 країн світу, які вже застосували заборону тестування на тваринах та продаж косметики, протестованої на тваринах.

Ці альтернативні методи надають дані, які є більш важливими для впливу на людину та можуть запропонувати значну економію для компаній. Крім того, тисячі існуючих косметичних інгредієнтів з історіями безпечного використання дозволяють майже 600 Cruelty free компаніям в Північній Америці впроваджувати інновації, залишаючись вірними своїм цінностям, а з кожним роком стає все більшим число перевірених альтернативних методів тестування.

Зокрема, законопроект:

• забороняє свідомо проводити чи укладати контракти на проведення косметичних випробувань на тваринах, які відбуваються в США, починаючи через рік після вступу закону

• забороняє продавати чи свідомо транспортувати будь-які косметичні продукти в США, розроблені за допомогою тестування на тваринах, замовлені будь-якою особою у ланцюжку постачання товару, починаючи з року після прийняття закону.

Закон про гуманну косметику схвалюють понад 250 компаній, the Humane Society of The United States, Cruelty Free International, and the Personal Care Products Council.

Посилання на документ: http://bit.ly/2OnqavQ

Актуальні новини