Запрошуємо відвідати український стенд на CosmoProf Worldwide Bologna!

Асоціація «Парфумерія та косметика України» запрошує вас відвідати національний стенд на виставці CosmoProf Worldwide Bologna 21-23 березня!

CosmoProf Wordwide Bologna – одна з найвпливовіших галузевих подій у світі, якій у цьому році виконується 55 років. CosmoProf об’єднує найсучасніші інноваційні пропозиції кращих світових брендів (від пакування та сучасного обладнання до вже готової продукції) для всіх каналів роздрібної торгівлі. У 2023 році Cosmoprof відвідали понад 250 тисяч операторів з 153 країн світу, у якості експонентів взяли участь понад 2900 компаній з 64 країн, а також було представлено 29 національних павільйонів, серед яких вперше була представлена і Україна.

В цьому році у національному стенді беруть участь 5 українських виробників косметичної продукції та пакування: Astra Cosmetic, Acme, 2K, Tube Plant, E.D. Cosmetics

Локація: Hall 16, I2-M1

Національний стенд організовано в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі») за фінансування уряду Німеччини. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС. Стратегічний виконавець проєкту – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Міжнародний партнер з виконання – німецька організація sequa gGmbH та локальний партнер Асоціація «Парфумерія та косметика України».

За результатами співпраці Посольства України в Італії за сприяння МЗС України та МП Nazovnі було напрацьовано спеціальні умови для участі національного стенду.

Актуальні новини