Звіт First sustainability report

Наприкінці 2019 року косметичний світ сколихнули важливі новини американського ринку. Вперше було опубліковано асоціацією Personal Care Products Council’s (PCPC) First sustainability report. Дякуємо PCPC за

27.12.2019

Наприкінці 2019 року косметичний світ сколихнули важливі новини американського ринку. Вперше було опубліковано асоціацією Personal Care Products Council’s (PCPC) First sustainability report.

Дякуємо PCPC за наданий матеріал!

Creating a More Beautiful World (Cтворення ще більш прекраснішого світу) – це перший sustainable звіт, мета якого звернути увагу галузі на сталі виклики: економічні, соціальні та екологічні аспекти та вплив косметичної індустрії вцілому.

Краса та особистий догляд – це зростаюча, багатомільярдна галузь, яка суттєво сприяє розвитку США і глобальної економікі. Ринок підживлюється багатьма факторами, включаючи зростаюче глобальне населення та збільшення витратної сили; старіння населення; зміну способу життя з акцентом на здоров’я та самопочуття; 2/7 доступ до покупки, яке увімкнено користувачам електронної комерції; а також інновації та вдосконалення в якості продукції та ефективності.

Косметина індустрія – це важливий роботодавець, принаймі в США, галузь підтримує понад 3,6 мільйона робочих місць, яким сплатили 1,3 мільярда доларів заробітної плати.
Галузь відображає показники неймовірної динамічності.
Очікується доречі, що Cosmetics Industry сектор буде досягнуто 5,5 відсотка річного темпу зростання Cosmetics Annual Growth Rate (CAGR) за період з 2018 до 2023 року

Тож найважливіший гравец на косметичному ринку в світі вперше публічно аналізує свої позиції у сталому розвитку і формулює нові орієнтири на економію всіх життєвоважливих ресурсів планети, зменшення відходів, екологічність упаковки та гуманість.

А найприємнішою новиною 2019 року для американських захисників тварин, споживачів та всього світового гуманного суспільства стало те, що в американському Конгресі було введено федеральну заборону на випробування на тваринах під назвою Закон про гуманну косметику.

З нетерпінням вже чекаємо на 2020, який стане більш екологічним та людяним.

Актуальні новини