Стенд з українськими виробниками на BeautyIstanbul 2022

13-15 жовтня відбулась виставка BeautyIstanbul 2022, в якій взяли участь 7 українських компаній-учасників АПКУ. Асоціація «Парфумерія та косметика України» виступила організатором стенду.

Трошки про подію:
Виставка BeautyIstanbul – ідеальна платформа для пошуку нових партнерів і розширення бізнесу. Цього року у виставці взяли участь 650 експонентів із 160 країн світу.

На знак підтримки в цьому році організатори виставки надали безкоштовний стенд для членів АПКУ. Це вже вдруге наші учасники беруть участь у форматі національного стенду.

В національному стенді взяли участь такі компаніі: ACME Color, Astra Cosmetic, Hillary Cosmetics, MyIdi, Marie Fresh Cosmetics, 2K Family GmbH, NATURPRO
  • Порівняно з минулим роком масштаб виставки збільшився у 2 рази, крім виробників та дистриб’юторів, можна зустріти багато постачальників сировини, обладнання, консалтингові компанії та тестувальні лабораторії.
  • Географія експонентів та відвідувачів також перевершила минулорічний результат – представники з більше ніж 160 країн взяли участь.

За ці три дні наші компанії сумарно обмінялись контактами з понад 250 потенційними партнерами та представниками таких країн:
Туреччина, Польща, Швейцарія, Чехія, Азербайджан, Молдова, Казахстан, Болгарія, Вірменія, Румунія, Великобританія, Нідерланди, США, Канада, Греція, Кіпр, Ірак, Узбекистан, Йорданія, Монголія, Афганістан, Сербія, Азербайджан, Кувейт, Бахрейн, Катар, Палестина, ОАЕ, Індія, Саудівська Аравія, Нігерія, Непал, Коста-Ріка

 

За допомогою ефективної онлайн-платформи від BeautyIstanbul для пошуку партнерів – нашими компаніями було проведено 52 зустрічі з переговорами.

Також ми зустрілись з нашими партнерами на виставці – організаторами виставки Cosmoprof Bologna та турецькою консалтинговою компанію Macro Professional, провели декілька продуктивних зустрічей та отримали важливі контакти, які можуть бути корисними для членів АПКУ в майбутньому.

Крім цього, ми отримали колосальну підтримку від відвідувачів виставки та натхнення на майбутні звершення! Український стенд привернув багато уваги, тому крім виконання власних бізнес-задач, кожний учасник долучився до всеукраїнської місії – інформування світу про війну, яку розвернула росія в Україні.

Неймовірно вдячні організаторам BeautyIstanbul, які надали для нас стенд та підтримували на всіх етапах підготовки. Ми це дуже цінуємо та вже чекаємо на наступні зустрічі!

Працюємо далі та запрошуємо долучатись наших виробників до національних стендів, бо тільки єднаючись ми здатні на все!

Актуальні новини