Закон «Про захист прав споживачів» в новій редакції

Верховна Рада прийняла Закон України «Про захист прав споживачів» в новій редакції. Його оголошена мета – гармонізація законодавства України з європейським регулюванням.


Верховна Рада прийняла Закон України «Про захист прав споживачів» в новій редакції (який ще не набрав чинності). Його оголошена мета – гармонізація законодавства України з європейським регулюванням.


 

  • Що нового для парфумерно-косметичної галузі?

Тепер законодавчі вимоги щодо інформації про продукцію будуть застосовуватись у частині, що не охоплюється Технічними регламентами. Тобто основним регулятором вимог до косметичної упаковки стануть пункти 47-51 Технічного регламенту на косметичну продукцію.

Аналогічно чинній редакції, новий закон також містить норму про необхідність дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» без будь-яких застережень про застосування INCI. Тобто це питання залишається відкритим для наступних роз’яснень та правозастосування.

 


Фахівці Асоціації очікують підписання закону Президентом, офіційної публікації та планують підготувати огляд ключових змін цього важливого акта.

 

У випадку будь-яких запитань та необхідності щодо роз’яснень – звертайтесь до АПКУ на нашу скриньку: [email protected]

Актуальні новини