24-й Регуляторний Конгрес від COSMED (27-28 березня)

Запрошуємо гравців косметичного ринку взяти участь у 24-му Регуляторному Конгресі від COSMED!

Якою буде косметична галузь в 2022 році?

Час знайомитись з основними світовими beauty-трендами 2022!

Новини СBD-beauty

Зростаючий інтерес до канабідіолу в косметичних засобах продовжує домінувати в світі, особливо в догляді за шкірою. Нестримна конкуренція і наголос на використання натуральних інгредієнтів в косметиці спонукають виробників вкладати кошти в дослідження і розробки, спрямовані на вивчення властивостей CBD. Однак не у всіх країнах відношення до СBD таке лояльне….

Inclusive beauty

Що означає бути інклюзивним брендом і кому це потрібно? Ми спробували розібратись в цих питаннях та підготували для вас найкращі кейси #inclusivebeautytrend

Tech & Beauty

Covid-19 змінив споживача, він став практичним і технологічним, здається, навіть більш вимогливим, проте він також хоче досліджувати і отримувати новий досвід, експериментувати і не помилятися в своєму виборі. Тому якщо ми хочемо зберегти його увагу та прихильність – життєво необхідно змінюватися разом з ним та впроваджувати в своїй практиці сучасні beauty-технології. Фахівці АПКУ відібрали для вас найкращі кейси та підготували ну дуууже цікавий матеріал про нові пріоритети споживачів та сучасні beauty-технології…

Новини косметичного ринку Китаю

Китайський ринок косметики другий за величиною у світі після США, що дуже динамічно розвивається. Китайські споживачі витрачають дедалі більше на косметику та засоби особистої гігієни, і ця тенденція не сповільнюється. Очікується, що до 2024 року роздрібний продаж косметики в Китаї повинен досягти 67 мільярдів доларів. Фахівці АПКУ підготували для вас дайджест новин по Китайському ринку та законодавству.

Вплив пандемії на тренди

Як виробники адаптуються до сучасних потреб споживача та інсайдерська інформація про майбутнє косметичного ринку: upcycling, «маскне», sustainability, постбіотики та інші тренди «нової нормальності» читайте далі….